• Кошик порожній!

Амінофлор, біодобавка діетична

Код товару: 7006

Ціна
70 грн.
У наявності
Купити в 1 клiк

«Амінофлор» - дієтична добавка, що складається, крім гліцину з глутамінової кислотою, з мікрокристалічної целюлози, лізину, таурину, аргініну, метіоніну. Реалізується у вигляді таблеток (500 міліграмів кожна), яких в упаковці міститься 20 штук.

Для чого потрібен «Амінофлор»?
Добавка надає різнобічну дію на організм. Її можна використовувати для зміцнення загального імунітету. Завдяки їй поліпшуються метаболізм і живлення клітин. Вона також здатна заспокоювати, нормалізувати водно-сольовий обмін, роботу судинно-серцевої, нервової систем, підживлювати кістки, суглоби, посилювати функцію печінки по знешкодженню надходять в організм токсичних речовин.

Як застосовувати дієтичну добавку?
«Амінофлор» слід вживати по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їжі.
Дитячі дози: школярі - 1/2 дози дорослих, дошкільнята приймають 1/3 дози дорослих, діти до 1 року - 1/4 дози дорослих.

Рекомендований курс застосування: 1 місяць - 3 упаковки для дорослого.

При індивідуальній непереносимості всього комплексу або будь-якого з його компонентів дієтична добавка протипоказана.

Які активні компоненти входять до складу засобу?

1. Гліцин
Допомагає зняти напругу, почуття тривоги або страху, заспокоїтися. Завдяки йому легше переносяться стресові ситуації. Нормалізується сон, поліпшується память, активніше протікають розумові процеси. Гліцин стимулює кровообіг, знижує внутрішньочерепний тиск, що особливо актуально для перенесли інсульт, закриту або відкриту травму черепа.

2. Глутамінова кислота
Завдання цього нейромедіатора - передавати сигнали в центральну нервову систему, нейтралізувати аміак, що зявляється в нервових клітинах, покращувати память, поповнювати енергією головний мозок, активізувати його активність.

3. Лізин
Амінокислота, входить майже в усі білки. Її завдання - допомагати засвоєнню кальцію, правильному формуванню кісток у дітей, азотному обміну у дорослих. Крім того, за участю вищевказаного компонента синтезуються гормони, антитіла, ферменти, зменшується рівень ліпідів, утворюється колаген, відновлюються тканини очного кришталика. Лізин незамінний під час реабілітації після травм, операцій.

4. Таурин
Завдяки даному речовині поліпшується енергетичний обмін, зменшується кількість цукру, ліпідів. З його допомогою можна привести в норму рівень натрію, інших елементів, не допустити виведення калію і, відповідно, порушення ритму роботи серця. Крім іншого, таурин запобігає появі набряків.

5. Аргінін
Ця амінокислота істотно підсилює процеси дезінтоксикації, сповільнює ріст пухлин. Вона показана ВІЛ-інфікованим, а також страждають цирозом і іншими захворюваннями печінки. Аргінін застосовують для лікування чоловічого безпліддя. Він також бере участь в обміні речовин, що відбувається в мязах і хрящах, стимулює утворення інсуліну, сприяє зменшенню маси тіла, виробленню гормону росту.

6. Метіонін
Підтримуючи переробку жирів, дана амінокислота дозволяє уникнути відкладення останніх на стінках артеріальних судин, у печінці. Завдяки їй поліпшується травлення, відбувається знешкодження токсичних речовин в організмі, йде мязова слабкість, забезпечується захист від радіаційного впливу. Метіонін показаний при остеопорозі. Його використовують для вироблення нуклеїнових кислот. Крім того, компонент застосовують для лікування ревматоїдного артриту. Він допомагає при синдромі Жильбера, порушеннях функції печінки, токсикозі у вагітних.

Як довго і в яких умовах можна зберігати амінофлор?
Дієтична добавка залишається придатною до вживання протягом трьох років, якщо зберігається при температурі навколишнього середовища, що не перевищує + 25 ° С.

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари

Енергофлор, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7008

75 грн.

У наявності
«Енергофлор» - це добавка, що складається, крім микрокристаллической целюлози, з віт..

Янтарна формула, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7003

65 грн.

У наявності
«Янтарна формула» - добавка, до складу якої, крім мікрокристалічної целюлози, входят..

Для енергії еліксир

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7089

50 грн.

У наявності
Еліксир «Формула енергії» Багатокомпонентний рослинний препарат «Формула е..

Енергоамін, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7278

150 грн.

У наявності
Форма випуску: 20 капсул по 500 мг. Склад: L-карнітин, бета-аланін, холін, інозитол. Без Г..

Протеїновий коктейль КАКАО

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7326

330 грн.

У наявності
Виключна якість коктейлю на основі соєвого протеїну і вітамінно-мінерального комплексу має висок..

Протеїновий коктейль ВАНІЛЬ

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7330

330 грн.

У наявності
Високоякісний коктейль на основі сироваткового протеїну містить багатий амінокислотний склад, як..

Схожі товари

Апітон фіто з хвоєю, біодобавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7004

65 грн.

У наявності
«Апітон фіто з хвоєю» - добавка, в яку, крім квіткового пилку, входить також витяжка соснової кори з мікрокристалічної целюлозою. Дієтичний комплекс випускається у вигляді таблеток (маса кожної - 500 міліграмів). В упаковці їх - два десятки. Для чого потрібен даний препарат? Так..

Апіфлор мінус, біодобавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7023

100 грн.

У наявності
«Апіфлор мінус» - добавка, що складається, крім квіткового пилку, з екстракту глоду, дигидрокверцетина, а також з витяжки байкальської шоломниці з мікрокристалічної целюлозою. Реалізується дієтичне засіб упаковками по два десятки таблеток вагою 0,5 грама кожна. Для чого потрібен такий..

Апіфлор плюс, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7024

100 грн.

У наявності
«Апіфлор плюс» - добавка, у складі якої містяться, крім квіткового пилку, трутневе, маточне молочко, а також екстракт прополісу (у сухому вигляді) з мікрокристалічної целюлозою. Продукція розфасована в упаковки по два десятки таблеток, кожна з яких важить 0,5 грама. Для чого потрі..

Бронхофлор, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7012

85 грн.

У наявності
«Бронхофлор» - добавка, в яку, крім екстракту солодки, входять витяжки подорожника, соснової кори, м’яти, плюща, а також мікрокристалічна целюлоза. Дієтичний препарат продається упаковками по 20 таблеток вагою 0,5 грама. Для чого потрібно такий засіб? «Бронхофлор&raq..