• Кошик порожній!

Артишоку кореня екстракт

Код товару: 7036

Ціна
46 грн.
У наявності
Купити в 1 клiк

Екстракт кореня артишоку
Витяжка кореня артишоку продається у вигляді рідини, розлитої у флакони ємністю 30 мілілітрів.

Для чого потрібно даний засіб?

У складі артишоку є цінарін, інулін, каротин, вітаміни В1-В2, С, солі калію, інші мінеральні речовини. Завдяки їм екстракт захищає печінку, має сечогінну дію, розріджує жовч, знижує кількість цукру, холестерину, збільшує в кишечнику число корисних бактерій.

Рослина використовується в терапії холециститу, гепатитів, атеросклерозу, жовчнокам’яної хвороби, дисбактеріозу, порушень моторики жовчовивідних шляхів, закриття просвіту артерій, діабету. Крім цього, є згадки про позитивний вплив артишоку на процес зцілення від кропив’янки, псоріазу, сироваткової хвороби, висипань. Справляється він і з усуненням нудоти, здуття живота, відрижки, що виникають при роздратованому кишечнику, допомагає пацієнтам з хворими нирками, печінкою в періоди до і після операцій, збільшує кількість сечі при нирковій недостатності, азотистих речовин.

Артишоку може «навчити» клітини печінки бути більш стійкими до руйнування, активніше виробляти білок, активізувати внутрішньоклітинний метаболізм, запобігти пошкодження мембран, знешкоджувати токсини.

Рекомендації щодо застосування: по 5-7 крапель на воді, 2-3 рази на день до їжі. За необхідності можна збільшити дозу вдвічі.
Дитячі дози: школярі - 1/2 дози дорослих, дошкільнята приймають 1/3 дози дорослих, діти до 1 року - 1/4 дози дорослих.

Рекомендований курс застосування: 1 місяць - від 2х флаконів для дорослого.

Протипоказання для прийому засобу - його індивідуальна непереносимість.

Скільки і як повинен зберігатися вказаний препарат?
Витяжку артишоку можна вживати протягом 24 місяців. Для її зберігання потрібно підтримувати температуру + 5-25 ° С.

Коментар спеціаліста: Як артишок виводить токсини з організму?

Екстракт артишоку містить фенольне з’єднання цинарин, що в поєднанні з іншими фенолокислотами дозволяє використовувати його як жовчогінний і гепатопротекторний засіб. Завдяки йому прискорюється виведення з печінки отруйних речовин, знижується рівень холестерину в крові. Також може застосовуватися при дискінезії жовчовивідних шляхів, холециститі, гепатитах.

Екстракт артишоку ефективний при усуненні симптому роздратованого кишечника (тяжкість, метеоризм, нудота).

При нирковій недостатності викликає збільшення діурезу, посилює виділення азотистих речовин, що сприяє поліпшенню загального стану організму.

Також екстракт артишоку корисний для очищення організму від токсинів при інтоксикаціях різними речовинами - нітросполуками, солями важких металів і алкалоїдами.

Застосування екстракту артишоку покращує травлення і обмін речовин в цілому.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ СХОЖІ ПРЕПАРАТИ:

 

Чистофлор

Чистофлор

Чистый організм еліксир

 Чистый організм еліксир

Здорова печінка еліксир

 Здорова печінка еліксир

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Глоду екстракт

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7037

46 грн.

У наявності
Екстракт глоду Витяжка з плодів глоду відпускається у вигляді рідини, розлитої по флаконах ємністю 30 мілілітрів. Для чого потрібен даний препарат? Глід приходить на допомогу, якщо потрібно збільшити кількість скорочень серцевого м’яза, поліпшити сон, кровотік в серці, судинах, норма..

Бетулін (екстракт берести)

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7039

46 грн.

У наявності
Екстракт берести (бетулін) Витяжка берести, в основі якої - бетулін, реалізується у вигляді рідини, розлитої по флаконах ємністю 30 мілілітрів. Для чого потрібно такий засіб? Основний компонент екстракту виробляється з березової кори. Він допомагає організму легше пристосовуватися до неспри..

Валеріани екстракт

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7040

46 грн.

У наявності
Екстракт кореня валеріани Витяжка валеріанового кореня реалізується у флаконах об’ємом 30 мілілітрів. Які показання для застосування даного засобу? Валеріана добра в якості заспокійливого при безсонні, нападах головного болю, неврозах клімактеричного періоду, нервовому збудженні. З..

Гінкго-білоба екстракт

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7041

46 грн.

У наявності
Екстракт Гінкго Білоба Витяжка Гінкго дволопатевого відпускається у вигляді рідини у флаконах по 30 мілілітрів. Для чого потрібно даний засіб? Рослини, подібних Гінкго Білоба , тобто з гінкголідами - особливими речовинами, що підвищують еластичність венозних і артеріальних судин мозку, що ..