• Кошик порожній!

Атерофлор, добавка дієтична

Код товару: 7015

Ціна
85 грн.
У наявності
Купити в 1 клiк

«Атерофлор» - дієтична добавка, що складається з червоного дріжджового рису і мікрокристалічної целюлози. Випускається у формі таблеток вагою 500 міліграм, відпускається в упаковках по 20 штук.

Для чого потрібен даний препарат?
Завдяки «Атерофлору», можна почистити судини, підвищити еластичність їх стінок, запобігти виникненню атеросклерозу, а також поліпшити ліпідний обмін.

Як застосовувати дієтичну добавку?
«Атерофлор» слід приймати по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їжі.
Дитячі дози: школярі - 1/2 дози дорослих, дошкільнята приймають 1/3 дози дорослих, діти до 1 року - 1/4 дози дорослих.

Рекомендований курс застосування: 1 місяць - 3 упаковки для дорослого.

При індивідуальній непереносимості комплексу або одного (кількох) його компонента вживати «Атерофлор» протипоказано.

Які активні компоненти є в складі засобу?
Найважливішу роль в даному препараті грає червоний дріжджовий рис. Цей елемент виробляється бродінням червоних дріжджів з білим рисом. У ньому багато мають рослинне походження статинів, в чиє завдання входить блокування діяльності ферменту, який синтезує холестерин у печінці. Перебродив рис корисний при лікуванні, а також профілактиці захворювань, повязаних з серцем, судинами. Він допомагає стабілізувати жировий обмін, перешкоджає ожирінню печінки. Завдяки йому в крові зменшується рівень холестерину, тригліцеридів, відбувається менше склеювання тромбоцитів, знижується ризик утворення, розвитку зло- і доброякісних пухлин. Крім того, даний компонент є джерелом енергії для клітин.

Які умови зберігання «Атерофлора»?
Така дієтична добавка придатна до вживання протягом трьох років, якщо зберігається при температурі навколишнього середовища, що не перевищує +25 ° С.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ АНАЛОГИ:

 

Седафлор

Седафлор

Апіфлор мінус

 Апіфлор мінус

Енергоамін

Енергоамін

Чисті судини еліксир

Чисті судини еліксир

Шоломниці байкальської екстракт

 Шоломниці байкальської екстракт

Амінофлор

 

Амінофлор

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Кальціфлор, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7001

60 грн.

У наявності
«Кальціфлор» - дієтична добавка, що складається з дифосфата, глюконату і цитрату кальцію, а також микрокристаллической целюлози. Даний комплекс випускається у вигляді таблеток по пів граму, відпускається упаковками по 20 штук. Для чого потрібен такий препарат? « Кальціфлор..

Імунофлор, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7016

95 грн.

У наявності
«Імунофлор» - добавка, що містить, крім екстрактів граната, кордіцепса, котячого кігтя, мікрокристалічна целюлоза. В упаковках знаходиться по 20 таблеток дієтичного препарату, кожна з яких важить 0,5 грама. Для чого потрібен «Імунофлор»? Це засіб застосовують, коли п..

Жіноча формула, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7010

85 грн.

У наявності
«Жіночий формула» - добавка, у складі якої містяться, крім мікрокристалічної целюлози, ряд екстрактів: білої верби, броколі, Джімнема Сильвестра, Пуерарії Міріфіки. Продукція розфасована по 20 таблеток в упаковці, кожна з яких важить пів грама. Для чого потрібен такий дієтичний пр..

Гепатофлор, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7018

105 грн.

У наявності
«Гепатофлор» - добавка, до складу якої, крім микрокристаллической целюлози, входять ліпоєва кислота з метіоніном, екстракти артишоку, розторопші, безсмертника. Реалізується препарат упаковками по 20 таблеток по 0,5 грама кожна. Для чого потрібно це дієтичне засіб? За допомогою &..