• Кошик порожній!

Цереброфлор, добавка дієтична

Код товару: 7014

Ціна
75 грн.
У наявності
Купити в 1 клiк

«Цереброфлор» - дієтична добавка, складовими якої є гідрохлориди тіаміну, піридоксину з лізином, екстрактом гінкго-білоба і мікрокристалічної целюлозою. Даний комплекс випускається у вигляді таблеток по півграму, реалізується упаковками по 20 штук.

Для чого потрібен такий препарат?
Завдяки вітамінонасиченому «Цереброфлору», в організмі істотно посилюються метаболічні процеси, поліпшується кровообіг, в клітини серця, головного мозку надходить більше кисню.

Як застосовується вищевказаний комплекс?
«Цереброфлор» треба вживати по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їжі.
Дитячі дози: школярі - 1/2 дози дорослих, дошкільнята приймають 1/3 дози дорослих, діти до 1 року - 1/4 дози дорослих.

Рекомендований курс застосування: 1 місяць - 3 упаковки для дорослого.

При індивідуальному не сприйнятті компонентів комплексу застосовувати останній протипоказано.

Які активні компоненти є в складі «Цереброфлора»?

1. Гідрохлорид тіаміну
Вітамін В1 задіяний в окислювальних, відновлювальних роботах у головному мозку, серці, регулює функціональність нервової системи, приводить в норму обмін вуглеводів, активізує роботу травного тракту.

2. Гідрохлорид піридоксину
Без вітаміну В6 неможливо здоровя нервової системи, правильна робота серця, судин. Він бере безпосередню участь у амінокислотному обміні, синтезі червоних кровяних тілець, підсилює можливості магнію, допомагає йому всмоктуватися в кишечник, позитивно позначається на зубах, яснах.

3. Лізин
Як незамінна амінокислота він потрібен для правильного формування кісткових тканин, обміну азоту, засвоєння кальцію. Даний компонент є допоміжним при утворенні гормонів, білків, антитіл, ферментів, регенерації очного кришталика, для зниження рівня ліпідів. Рекомендується лізин зазвичай на час реабілітаційного періоду після проведених операцій, перенесених спортивних травм.

4. Екстракт гінкго-білоба
Рослина є відмінним помічником у справі поліпшення мікроциркуляції крові, доставки кисню до серця, мозку, забезпечення еластичності судин, їх міцності, уповільнення процесу утворення тромбів. У витяжки добре проявлені протизапальні, антиоксидантні властивості. Вона позитивно впливає на память, роботу мозку.

Скільки і в яких умовах можна зберігати «Цереброфлор»?
Вживати дієтичну добавку дозволяється протягом 36 місяців, якщо зберігати її при температурі не вище +25 ° С.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ АНАЛОГИ:

 

Гінкго-білоба екстракт

 Гінкго-білоба екстракт

Амінофлор

Амінофлор

Янтарна формула

Янтарна формула

Еліксир для зору

 Еліксир для зору

Каштана екстракт

Каштана екстракт

Чисті судини еліксир

 Чисті судини еліксир

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Чистофлор, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7019

90 грн.

У наявності
«Чистофлор» - добавка, що складається з екстрактів часнику, чорного горіха, гарбузового насіння, полину, гвоздики з мікрокристалічної целюлозою. Дієтичне засіб випускається таблетками по 500 міліграм, продається упаковками по 20 штук. Для чого потрібен такий препарат? «Чис..

Хондрофлор, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7194

135 грн.

У наявності
«Хондрофлор» - добавка, в яку, крім хондроїтину, входять глюкозамін, мікрокристалічна целюлоза. Дієтичний препарат продається розфасованим в упаковки по 20 таблеток вагою пів грама. Для чого потрібно даний засіб? Призначення «Хондрофлора» - відновлення суглобових пов..

Енергофлор, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7008

75 грн.

У наявності
«Енергофлор» - це добавка, що складається, крім микрокристаллической целюлози, з вітамінного преміксу 994, витяжок зеленого чаю, маралів кореня, елеутерококу. Реалізується дієтичне засіб упаковками по 20 таблеток вагою 0,5 грама кожна. Для чого потрібен такий препарат? «Ен..

Янтарна формула, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7003

65 грн.

У наявності
«Янтарна формула» - добавка, до складу якої, крім мікрокристалічної целюлози, входять янтарна, аскорбінова кислоти з вітамінним преміксом 994. Реалізується дієтичний препарат упаковками по 20 таблеток, що важать по 0,5 грама кожна . Для чого потрібна «Янтарна формула»?..