• Кошик порожній!

Гепатофлор, добавка дієтична

Код товару: 7018

Ціна
105 грн.
У наявності
Купити в 1 клiк

«Гепатофлор» - добавка, до складу якої, крім микрокристаллической целюлози, входять ліпоєва кислота з метіоніном, екстракти артишоку, розторопші, безсмертника. Реалізується препарат упаковками по 20 таблеток по 0,5 грама кожна.

Для чого потрібно це дієтичне засіб?
За допомогою «Гепатофлора» можна поліпшити травлення, виділення жовчі, підвищити функціональність печінки в плані позбавлення від отруйних речовин, можливості по очищенню організму, а також захист від алергії.

Як застосовується добавка?
«Гепатофлор» треба вживати по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їжі.
Дитячі дози: школярі - 1/2 дози дорослих, дошкільнята приймають 1/3 дози дорослих, діти до 1 року - 1/4 дози дорослих.

Рекомендований курс застосування: 1 місяць - 3 упаковки для дорослого.

При індивідуальній непереносимості будь-якого з компонентів комплексу пити його не можна.

Які активні компоненти входять до складу «Гепатофлора»?

1. Ліпоєва кислота
За своїми біохімічними властивостями цей елемент препарату близький до вітамінів з групи В. Він потрібен для регулювання обміну жирів, вуглеводів, зниження рівня холестерину, підвищення можливостей печінки по знезараженню отруйних речовин. Даний компонент найчастіше застосовують при гепатиті, отруєнні, цирозі печінки, діабетичному поліневриті, атеросклерозі.

2. Метіонін
Ця незамінна амінокислота потрібно організму для переробки жирів, не дозволяє їм відкладатися на стінках артеріальних судин, у печінці. Також вона сприяє кращому засвоєнню їжі, підсилює деінтоксикаційні функції організму. Речовина використовується при отруєнні, пігментному гепатозі, ураженні печінки.

3. Екстракт артишоку
У цього компонента великі можливості щодо захисту печінки. Він може працювати як жовчогінний, знижувати в крові кількість цукру, холестерину. Завдяки даній витяжці, з організму виводяться отруйні речовини, алкалоїди, солі важких металів. Вона покращує регенеративні властивості печінки, можливості її клітин протистояти пошкоджень.

4. Витяжка розторопші
Даний екстракт - гепатопротектор. Він відповідає за нейтралізацію отруйних елементів, поліпшення деінтоксікаційної функції печінки, жовчовиділення, підвищує засвоюваність поживних речовин.

5. Екстракт безсмертника
Засіб має жовчогінні і рядом інших корисних властивостей. У його завдання входить захист клітин печінки від отруйних речовин, посилення жовчетворення, утворення жовчних кислот, допомога в розчиненні каменів.

Як треба зберігати «Гепатофлор»?
Даний препарат придатний до вживання протягом трьох років за умови, що він зберігається при температурі не більше +25 ° С.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ АНАЛОГИ:

 

Фіто-здоров’я - Для печінки

Гепатофіт

Чистофлор

Чистофлор

Чистота

 

Чистота

Здорова печінка еліксир

 Здорова печінка еліксир

Розторопші екстракт

 Розторопші екстракт

Артишоку кореня екстракт

 Артишоку кореня екстракт

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Венофлор, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7009

90 грн.

У наявності
«Венофлор» - дієтична добавка, складовими якої є вітамін С з біофлавоноїдами цитрусових, екстрактом кінського каштана, рутином і мікрокристалічної целюлозою. Даний комплекс випускається у вигляді таблеток по 0,5 грама, відпускається упаковками по 20 штук. Для чого потрібен такий п..

Амінофлор, біодобавка діетична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7006

70 грн.

У наявності
«Амінофлор» - дієтична добавка, що складається, крім гліцину з глутамінової кислотою, з мікрокристалічної целюлози, лізину, таурину, аргініну, метіоніну. Реалізується у вигляді таблеток (500 міліграмів кожна), яких в упаковці міститься 20 штук. Для чого потрібен «Амінофлор»..

Апітон фіто з хвоєю, біодобавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7004

65 грн.

У наявності
«Апітон фіто з хвоєю» - добавка, в яку, крім квіткового пилку, входить також витяжка соснової кори з мікрокристалічної целюлозою. Дієтичний комплекс випускається у вигляді таблеток (маса кожної - 500 міліграмів). В упаковці їх - два десятки. Для чого потрібен даний препарат? Так..

Апіфлор мінус, біодобавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7023

100 грн.

У наявності
«Апіфлор мінус» - добавка, що складається, крім квіткового пилку, з екстракту глоду, дигидрокверцетина, а також з витяжки байкальської шоломниці з мікрокристалічної целюлозою. Реалізується дієтичне засіб упаковками по два десятки таблеток вагою 0,5 грама кожна. Для чого потрібен такий..