• Кошик порожній!

Крушини екстракт

Код товару: 7047

Екстракт крушини
Витяжка кори крушини реалізується флаконами по 30 мілілітрів.

Для чого потрібен даний препарат?

Цій рослині притаманні властивості м’якого проносного. Його активні компоненти покращують перистальтику кишечника, при цьому впливають на його слизову м’яко, не подразнюючи її. Також вони допомагають в поглинанні води, електролітів, утворенні жовчі. Екстракт добре приймати при атонії кишечника, запорах, які перейшли в хронічну стадію. Крім того, він дозволяє позбутися від зайвих кілограмів, хоча і не прибирає причину їх появи, паразитів, солей важких металів, отруйних речовин. Як зовнішній засіб витяжка корисна при екземі, стрептодермії.

Рекомендації щодо застосування: по 5-7 крапель на воді, 2-3 рази на день до їжі. За необхідності можна збільшити дозу вдвічі.
Дитячі дози: школярі - 1/2 дози дорослих, дошкільнята приймають 1/3 дози дорослих, діти до 1 року - 1/4 дози дорослих.

Рекомендований курс застосування: 1 місяць - від 2х флаконів для дорослого.

При індивідуальної нестерпності, вагітності, годуванні груддю вживати витяжку крушини протипоказано. Перевищення дози необхідно уникати, інакше в животі можуть виникнути колікоподібні болі. Час від часу цей засіб потрібно чергувати з іншими препаратами, що мають проносні властивості (на деревії, шипшині, артишоку), щоб уникнути звикання.

Які умови зберігання екстракту?

Екстракт крушини залишається придатним до вживання протягом двох років, якщо зберігається при температурі + 5-25 °С.

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Лопуха кореня екстракт

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7048

46 грн.

У наявності
Екстракт кореня лопуха Витяжка кореня лопуха в рідкій формі флаконами по 30 мілілітрів. Для чого потрібно такий засіб? Застосування даного препарату дає виражений дезінтоксикаційний ефект. Він пов’язує і переносить до нирок і печінки вільний аміак та інші отруйні організм продукти, ти..

М’яти екстракт

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7195

46 грн.

У наявності
Екстракт м’яти Витяжка листя м’яти випускається у вигляді рідини у флаконах об’ємом 30 мілілітрів. Для чого потрібен такий препарат? Екстракт приймають в якості в’яжучого, протиблювотної і заспокійливого засобу, а також якщо паморочиться голова, закачує у транспорті,..

Півонії екстракт

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7050

46 грн.

У наявності
Екстракт півонії Рідка витяжка кореня півонії відпускається в ємностях по 30 мілілітрів. Які показання для використання препарату? Екстракт сприяє зняттю болю і судом, впливає на організм розслабляючи. Після прийняття даного засобу ефект від випитого снодійного стає сильніше, швидше настає ..

Собачої кропиви (пустирника) екстракт

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7052

46 грн.

У наявності
Екстракт пустирника (собачої кропиви) Витяжка пустирника (собачої кропиви) в рідкому вигляді реалізується у флаконах по 30 мілілітрів. Для чого потрібно такий засіб? Екстракт пустирника (собачої кропиви) допомагає привести в норму артеріальний тиск, підвищити ефективність седативних препар..