• Кошик порожній!

Подорожника екстракт

Код товару: 7051

Ціна
46 грн.
ЗНЯТО З ПРОДАЖУ (АРХІВ)

Екстракт подорожника
Рідка витяжка листа подорожника відпускається у флаконах по 30 мілілітрів.

Які показання до застосування даного засобу?

Екстракт використовується як спазмолітик, антисептика, виявляє бактеріостатичну та протизапальну дію. Він допомагає знизити рівень холестерину в крові, зупинити кровотечу, очистити рани від гною, а шлунково-кишковий тракт - від калу і слизу. Препарат сприяє відновленню слизової ШКТ при запаленні та ерозії, поліпшенню згортання крові, метаболізму і секреції шлунка. Екстракт подорожника володіє потужними антибактеріальними властивостями (проти стафілокока, кишкової палички, гемолітичного стрептокока та ін.), Активізує регенераційні процеси в клітинах шкіри і ріст волосся.

У стоматології витяжка застосовується при зубному болі, пародонтозі, стоматиті, гінгівіті, в гінекології - при болісних менструаціях, запаленні, для попередження виникнення пухлин, зупинки кровотеч. Також екстракт показаний при терапії захворювань органів дихання як відхаркувальний і протизапальний засіб.

Рекомендації щодо застосування: по 5-7 крапель на воді, 2-3 рази на день до їжі. За необхідності можна збільшити дозу вдвічі.
Дитячі дози: школярі - 1/2 дози дорослих, дошкільнята приймають 1/3 дози дорослих, діти до 1 року - 1/4 дози дорослих.

Рекомендований курс застосування: 1 місяць - від 2х флаконів для дорослого.

Протипоказанням для прийому засобу може стати лише його індивідуальна непереносимість.

У яких умовах і скільки можна зберігати препарат?
Екстракт подорожника треба зберігати при температурі + 5 ° С не більше двох років з дня його виготовлення.

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Собачої кропиви (пустирника) екстракт

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7052

46 грн.

У наявності
Екстракт пустирника (собачої кропиви) Витяжка пустирника (собачої кропиви) в рідкому вигляді реалізується у флаконах по 30 мілілітрів. Для чого потрібно такий засіб? Екстракт пустирника (собачої кропиви) допомагає привести в норму артеріальний тиск, підвищити ефективність седативних препар..

Плюща листя екстракт

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7053

46 грн.

У наявності
Екстракт листя плюща Витяжка листя плюща в рідкому вигляді поставляється у флаконах по 30 мілілітрів. Для чого використовується такий препарат? У рослині містяться сапоніни, здатні стримувати ріст грибів і боротися з бактеріями, а також органічні кислоти, вітамін Е, каротин, йод. Всі ці ком..

Розторопші екстракт

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7054

46 грн.

У наявності
Екстракт розторопші Витяжка плодів розторопші в рідкому вигляді пропонується у флаконах ємністю 30 мілілітрів. Для чого потрібен цей препарат? Екстракт дозволяє ефективно захищати клітини печінки, полегшує виконання нею функцій по знешкодженню отруйних речовин, що надійшли в організм (з а..

Ромашки екстракт

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7055

46 грн.

У наявності
Екстракт ромашки Витяжка квітів ромашки розлита у флакони по 30 мілілітрів. Від чого допомагає препарат? Даний засіб має потужні протизапальні, антибактеріальними і антигістамінними (протиалергічними) властивостями. Крім того, екстракт ромашки сприяє зняттю болю і спазмів у травному тракті,..