• Кошик порожній!

Реєструйся в клубі Нове життя і отримуй знижки!

Знижка 30% на всю продукцію компанії НОВЕ ЖИТТЯ

Продукція компанії «Нове життя» в додаткової реклами не потребує. Цей молодий український бренд за час свого перебування на ринку довів, наскільки якісною може бути вітчизняна продукція. Натуральні фітопрепарати, унікальні біологічно активні добавки, косметика для догляду відрізняються повністю натуральним складом і високою ефективністю. Ексклюзивна рецептура містить те, що дарує сама природа. Препарати і косметичні засоби комплексно і м’яко впливають на організм і вирішують завдання цілеспрямовано і швидко. Але крім безапеляційної користі і якості дана продукція відрізняється доступною ціною, а ще більшої вигоди дозволить отримати проста реєстрація в клубі «Нове життя».

Після нескладної і інтуїтивно зрозумілої процедури кожному зареєстрованому видається дисконтна картка «Нове життя» (або номер картки), яка відкриває нові можливості та надає досить істотні знижки. Пройти реєстрацію в клубі «Нове життя» може будь-який бажаючий декількома способами. У даній статті ми розповімо, які особливості має реєстрація в клубі «Нове життя», а також, які знижки вона дає.

Способи реєстрації в клубі «Нове життя»

На сьогоднішній день реєстрація в клубі «Нове життя» можлива двома досить простими способами. Незалежно від того, який ви виберете, розмір знижки від цього не зміниться. Дисконтна картка «Нове життя» буде діяти однаково, і дарувати всі клубні переваги.

Знижки по дисконтній картці компанії «Нове життя»

Реєстрація в клубі «Нове життя» дає певні переваги клієнтам. це:

• можливість використання особистого кабінету з необмеженим функціоналом;
• клубна знижка на всі без винятку товари в розмірі 30%, незалежно від суми замовлення;
• унікальна система найбільш вигідного на сьогоднішній день кешбек;
• можливість реалізувати себе в партнерському бізнесі.

Дисконтна картка «Нове життя» - це не тільки завжди доступні унікальні препарати, а й можливість заробити. Щоб все це стало доступно, необхідно пройти реєстрацію в клубі «Нове життя». Зробити це можна прямо зараз.

--------------------

Безпаперова реєстрація «Нове життя» онлайн на сайті

Самий простий, зручний і швидкий спосіб пройти реєстрацію в клубі «Нове життя» - це легка процедура на офіційному сайті компанії. Після нескладного заповнення необхідних полів кожен користувач отримає свій унікальний номер.

Вартість онлайн-реєстрації «Нове життя» чисто символічна і становить всього 50 грн, які потрібно буде заплатити на одному з етапів процедури за допомогою банківської карти. Незважаючи на те, що пластикова дисконтна картка клубу «Нове життя» не видається, ви стаєте повноцінним членом клубу з моменту організації і вам стають доступні всі акції, знижки та інші бонуси. При необхідності пластикова карта, а також паперові матеріали Ви можете замовити окремо, і вони будуть відправлені вам на адресу, вказану при реєстрації.

Онлайн-реєстрація за 50 грн.: Реєстрація в Клубі НОВЕ ЖИТТЯ

Інформаційний реєстраційний пакет Нове життя--------------------

 

Як пройти паперову реєстрацію в клубі «Нове життя»?

Щоб пройти повну паперову реєстрацію в клубі «Нове життя» та отримати знижки навіть на першу покупку, необхідно зайти на сайт і зробити замовлення за повними цінами з каталогу. У коментарі до замовлення або при обговоренні його з представниками нашої компанії слід вказати, що ви хочете пройти реєстрацію в клубі «Нове життя» в повному обсязі. Ми перераховуємо замовлення з урахуванням знижки та додаємо вартість повної реєстрації, яка становить 100 грн.

Разом зі своїм замовленням кожен зареєстрований отримає дисконтну картку «Нове життя», а також повний інформаційний пакет з каталогом, бізнес-планом, рекомендаціями для максимально успішного ведення своєї справи, а також іншими бонусами. Саме така реєстрація в клубі «Нове життя» дає максимум переваг, а також наочних матеріалів, які допоможуть придбати для себе необхідну продукцію з урахуванням знижки, а також запропонувати її своїм знайомим.

Посилання на Інформаційний пакет КС "Нове життя" в каталозі: /uk/informacionnyj-paket-registraciya-v-ks-novaya-zhizn.html

 

Після регістарціі в клубі "Нове життя" і отримання номера (логіну) можна активувати його на нашому сайті за посиланням: https://new-life.com.ua/uk/index.php?route=account/neoseo_register,
і здійснювати покупки на нашому сайті зі знижками.