• Кошик порожній!

Рейши, добавка дієтична

Код товару: 7030

Ціна
75 грн.
У наявності
Купити в 1 клiк

«Рейши» - це добавка, в основу якої покладено екстракт гриба рейши в сухому вигляді. Товар відпускається в упаковках по 20 капсул, що важать по 600 міліграм.

Для чого потрібно дієтичне засіб?
Витяжка відноситься до одного з найбільш сильних імуномодуляторів, добре «працює» як протипухлинний препарат, служить радіопротектором високої ефективності. З його допомогою можна запобігти розвитку атеросклерозу, знизити тиск, тромбоутворення, звести до мінімуму небезпеку інсульту, інфаркту.

Рекомендації щодо застосування: по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі.
Дитячі дози: школярі - 1/2 дози дорослих, дошкільнята приймають 1/3 дози дорослих, діти до 1 року - 1/4 дози дорослих.

Рекомендований курс застосування: 1 місяць - 3 упаковки для дорослого.

При індивідуальній непереносимості дієтичної добавки її необхідно виключити зі списку вживаних.

Які активні компоненти є в «Рейши»?

У екстракту однойменного гриба, що став основою препарату, - багато корисних функцій. Бета-глюкан - полісахарид, що міститься в ньому, регулює роботу імунної системи організму. Причому не стимулює її, а піднімає пригнічені показники, стримує надлишкові.

Така добавка знижує швидкість утворення речовини, сильно звужує судини, - ангіотензину, тим самим істотно знижуючи тиск. Це ж засіб служить в якості профілактики гіпоксії нервів, серця (завдяки великій кількості германію, що бере участь в перенесенні до тканин кисню), зменшує склеювання тромбоцитів, а це, в свою чергу, призводить до більш швидкого кровообігу, кращому кровопостачанню тканин, зниження ризику заробити інфаркт , інсульт.

Грибна витяжка допомагає привести в норму обмін жирів, знизити рівень минулого окисленню холестерину в артеріальних судинах, збільшує потужність і тривалість дії інсуліну. Чим довше приймати рейши, тим нижче стає рівень цукру, більш стабільним протікання діабету, зявляється шанс зменшити кількість поглинаються гіпоглікемічних препаратів.

Крім цього, екстракт рейші включає в себе протизапальні складові, наприклад, сірку, ганодерової кислоти, інгредієнти, що пригнічують дію вільного гістаміну, необхідні для лікування аутоімунних хвороб, алергії. Гриб діє на рецептори в мозку, заспокоюючи надмірно «порушила» нерви, але при цьому людини не починає хилити в сон.

Крім того, витяжка має яскраво виражені протизапальні властивості. Її можна застосовувати для лікування вірусних гепатитів, розкладання печінки, хвороб суглобів, обструктивних легеневих захворювань в хронічній формі.

У яких умовах зберігається дієтичний препарат?
«Рейши» можна приймати 36 місяців. Зберігати добавку потрібно при температурі не вище +25 ° С.

Читайте по темі: Сторінка валеолога: ЦІЛЮЩІ ГРИБИ

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ІНШІ ПРЕПАРАТИ З ГРИБАМИ:

 

Кордіцепс

Кордіцепс

Каваратаке

Каваратаке

Майтаке

 

Майтаке

Шиїтаке капсули

Шиїтаке капсули

Шиїтаке еліксир

Шиїтаке еліксир

Чаги екстракт

 

Чаги екстракт

 

Тибетська формула

 Тибетська формула

 

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Шиїтаке, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7031

75 грн.

У наявності
«Шиїтаке» - це добавка, основою якої стала витяжка гриба шиїтаке в сухому вигляді. Дієтична продукція продається упаковками по два десятки капсул вагою 600 міліграм. Для чого потрібен такий препарат? Екстракт корисний у профілактиці новоутворень. Він забезпечує захист від вірусів, с..

Флора, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7032

125 грн.

У наявності
«Флора» - це добавка, що містить в собі суміш молочнокислих бактерій, лактулозу. Дієтична продукція відпускається упаковками по 20 капсул вагою 0,6 грама. Для чого потрібен такий препарат? За допомогою даного засобу можна швидко, результативно відновлювати мікрофлору кишечника, захи..

Чистота, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7033

125 грн.

У наявності
«Чистота» - це добавка, що містить в собі екстракти часнику, чорного горіха, гарбузового насіння, полину, безсмертника. Відпускається упаковками по 20 капсул вагою 0,5 грама. Для чого потрібна «Чистота»? Дієтичний препарат є сильним засобом для боротьби з паразитами, зав..

М’які капсули «Нове життя» з омегою 3-6-9

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7200

120 грн.

У наявності
«М’які капсули з Омега-6, -9» - комплекс, що складається з поліненасичених жирних кислот, риб’ячого жиру. Він не містить геномодифікованих організмів. Дане засіб не вважається лікарським, відпускається упаковками по 20 капсул вагою пів граму. Для чого потрібні М’які ..