• Кошик порожній!

Янтарна формула, добавка дієтична

Код товару: 7003

Ціна
65 грн.
У наявності
Купити в 1 клiк

«Янтарна формула» - добавка, до складу якої, крім мікрокристалічної целюлози, входять янтарна, аскорбінова кислоти з вітамінним преміксом 994. Реалізується дієтичний препарат упаковками по 20 таблеток, що важать по 0,5 грама кожна .

Для чого потрібна «Янтарна формула»?
За допомогою потужного вітамінного комплексу можна істотно підвищити клітинну енергетику в головному мозку, серці, зміцнити стінки судин, не допустити появи атеросклеротичних бляшок, підживити клітини киснем. Останній, завдяки такому засобу, добре засвоюється при сильних фізнавантаженнях, стресах.

Як застосовується «Бурштинова формула»?
Це засіб дорослим варто вживати по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їжі.
Дитячі дози: школярі - 1/2 дози дорослих, дошкільнята приймають 1/3 дози дорослих, діти до 1 року - 1/4 дози дорослих.

Рекомендований курс застосування: 1 місяць - 3 упаковки для дорослого.

При гастриті з підвищеною кислотністю, виразковій хворобі краще приймати після їжі.

При індивідуальній непереносимості інгредієнтів приймати добавку можна.

Які активні компоненти входять до складу «Янтарної формули»?

1. Янтарна кислота
Ця речовина важливо для вироблення клітинної енергії, активізації дихання клітин, легкого засвоєння ними кисню. Його призначають, коли людину чекають великі фізнавантаження, діагностовано внутрішньоутробне кисневе голодування плоду, хронічна гіпоксія серця, мозку. Янтарна кислота сприяє приведенню нервів в норму, не допускає негативного впливу стресів на організм, є потужним антиоксидантом, нейтралізує вільні радикали. Печінка, нирки, мозок завдяки їй починають працювати краще, робота серця стабілізується. Даний компонент стоїть на сторожі ракових захворювань - запобігає появі пухлини, сповільнює ріст наявної, підтримує захисні функції організму. Також він здатний знешкодити нікотин, інші отрути, купірувати шкідливий вплив анестетиків, засобів боротьби з туберкульозом, судомами, гормонів, пригальмувати запальний процес.

2. Аскорбінова кислота
Це елемент, що підвищує імунітет, стимулюючий створення гормонів, нейропептидів, передавальних емоції людини. Він поставляє клітинам відсутні їм солі сірчаної кислоти, інакше можуть розтріскатися стінки судин, почнеться кровоточивість ясен, рани будуть гоїтися повільно. Вітамін С має властивості «виймати» залізо з жовчі, кишечника, передаючи його в кров для подальшого вироблення гемоглобіну. Аскорбінова кислота вважається одним з найважливіших вітамінів-антиоксидантів.

3. Вітамінний премікс 994

До його складу входять:

 

 • ацетат токоферолу
  Цей вітамін потрібен для попередження старечої пігментації, мастопатії, розвитку плаценти, відновлення тканин, утворення статевих гормонів, формування елагена, колагену. З його допомогою можна добитися нормальної згортання крові, загоєння ран. Вітамін Е дозволяє запобігти помутніння очного кришталика, зняти судоми в ногах, зміцнити стінки кровоносних судин, не допустити анемії. Ацетат токоферолу - хороший антиоксидант. Він уповільнює старіння, окислення ліпідів, утворення вільних радикалів, захищаючи таким чином клітини, допомагає засвоювати вітамін А.

   

 • гідрохлорид тіаміну
  Нормалізація роботи нервової, травної систем, обміну вуглеводів - ось завдання вітаміну В1.

   

 • гідрохлорид рибофлавіну
  За допомогою вітаміну В2 в організмі створюється гемоглобін, підтримується здоровя шкіри, захищається сітківка ока, регулюється обмін жирами, білками, зберігається залізо, це «вітамін-антиоксидант».

   

 • ніацин
  Як нікотинамід, нікотинова кислота вітамін В3 грає одну з важливих ролей у процесах окислення, відновлення клітин, необхідний для оздоровлення шкіри, нервів, утворення статевих гормонів, підтримки нормального кровотоку, розширення дрібних кровоносних судин.

   

 • пантотенова кислота
  Саме вітамін В5 потрібно для жирового обміну, руху вуглеводів, попередження алергії, регулювання захисних функцій організму, підвищення його стійкості до розумових, тілесним навантажень, стресів.

   

 • гідрохлорид піридоксину
  За допомогою вітаміну В6 можна привести в норму роботу судин, серця, нерви. Він бере активну участь в обміні амінокислот, допомагає формувати червоні кровяні тільця, благотворно впливає на зуби, ясна.

   

 • біотин
  Завдяки вітаміну В7, або, як його інакше називають, вітаміну краси, нервові клітини легше засвоюють глюкозу, до нігтів, кожному покрову, волоссю доставляється сірка, що бере участь в утворенні колагену. Вітамін Н здатний захистити шкіру від негативного зовнішнього впливу, уповільнити старіння.

   

 • фолієва кислота
  Вітаміну В9 належить важлива роль в ході ділення клітин, їх росту, а також допомогу в роботі кишечника, стимуляції кровотворення.

   

 • ціанокобаламін
  Освіта нуклеїнових кислот, нормальне функціонування печінки, кровотворення, дозрівання червоних кровяних тілець, зменшення жирових відкладень в органах - для всього цього потрібно вітамін В12.

  Які умови зберігання дієтичної добавки?
  «Янтарна формула» має термін придатності три роки, зберігатися повинна при температурі не вище +25 ° С.

  РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПРИЙМАТИ ТАКОЖ (АНАЛОГИ):

   

  Вітафлор

  Вітафлор

  Амінофлор

  Амінофлор

  Гінкго-білоба екстракт

   

   Гінкго-білоба екстракт

  Цереброфлор

  Цереброфлор

  Апіфлор мінус

   Апіфлор мінус

  Енергоамін

  Енергоамін

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари

Амінофлор, біодобавка діетична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7006

70 грн.

У наявності
«Амінофлор» - дієтична добавка, що складається, крім гліцину з глутамінової кислотою, з ..

Схожі товари

Атерофлор, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7015

85 грн.

У наявності
«Атерофлор» - дієтична добавка, що складається з червоного дріжджового рису і мікрокристалічної целюлози. Випускається у формі таблеток вагою 500 міліграм, відпускається в упаковках по 20 штук. Для чого потрібен даний препарат? Завдяки «Атерофлору», можна почистити с..

Кальціфлор, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7001

60 грн.

У наявності
«Кальціфлор» - дієтична добавка, що складається з дифосфата, глюконату і цитрату кальцію, а також микрокристаллической целюлози. Даний комплекс випускається у вигляді таблеток по пів граму, відпускається упаковками по 20 штук. Для чого потрібен такий препарат? « Кальціфлор..

Імунофлор, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7016

95 грн.

У наявності
«Імунофлор» - добавка, що містить, крім екстрактів граната, кордіцепса, котячого кігтя, мікрокристалічна целюлоза. В упаковках знаходиться по 20 таблеток дієтичного препарату, кожна з яких важить 0,5 грама. Для чого потрібен «Імунофлор»? Це засіб застосовують, коли п..

Жіноча формула, добавка дієтична

Виробник: Нове Життя, Україна
Код товару: 7010

85 грн.

У наявності
«Жіночий формула» - добавка, у складі якої містяться, крім мікрокристалічної целюлози, ряд екстрактів: білої верби, броколі, Джімнема Сильвестра, Пуерарії Міріфіки. Продукція розфасована по 20 таблеток в упаковці, кожна з яких важить пів грама. Для чого потрібен такий дієтичний пр..